Etusivu / Lapin ammattikorkeakoulu - Lapin AMK / Esittely / Ajankohtaista / Uutisarkisto / Syksyllä 2016 alkaviin AMK-tutkintokoulutuksiin valitut
13.7.2016 8:00

Syksyllä 2016 alkaviin AMK-tutkintokoulutuksiin valitut

Onneksi olkoon opiskelupaikasta ja tervetuloa opiskelemaan!


Kevään varsinaisessa yhteishaussa valitut, jotka ovat antaneet luvan valintatietonsa julkaisemiseen

Restonomi (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
Rossi, Jenni Kaarina
Komulainen, Jarkko Juhani
Hiltunen, Joona Matti Severi
Jääskeläinen, Erika Suvi Sinikka
Lipponen, Aarni Sampo-Seppo
Holappa, Anni Maarit Aleksiina
Skantz, Krista Maarit
Liukkonen, Miina-Mari
Suomela, Emma Kristiina
Rantanen, Lauri Kai Henrik
Rajaluoto, Johanna Suvi Elisabeth
Niemelä, Miia-Maria Karoliina
Tähti, Noora Pauliina
Aspegren, Janina Alexandra
Aatsinki, Ida Maria
Enojärvi, Aada-Pauliina
Kangas, Samuli Mikael
Pulkkinen, Salla Maaret
Savela, Roope Petteri
Kiviaho, Joni Juhani
Keskinarkaus, Tiia Eveliina
Kaitaja, Sahand Elias Alexsander
Parviainen, Salla Amanda
Sarja, Jenna Maria Eveliina
Hölttä, Noora Tuulia
Virtanen, Annika Emilia
Keskipoikela, Heta Tuulia
Kallunki, Waltteri Pasi Elias
Ahonen, Alisa Minne Airela
Niskala, Joonas
Alanko, Sonja Marleena
Parviainen, Tiia Marika
Mattila, Jani Kristian
Paakki, Henna Jasmiina
Marin, Jenna Roosa Emilia
Vähäsöyrinki, Fanni Amanda
Kivinen, Anni Kaisa Katariina
Juntunen, Hilja Maria Rosalia
Petäjäjärvi, Suvi Tuulia
Juuso, Jonne Oskari
Schroderus, Meiju Julia
Sarajärvi, Sonja Susanna
Kylämäki, Tuomas Valtteri
Haapasaari, Tania Michelle
Lahtela, Ella Karoliina Juulia
Saviaro, Mikko Antti Juhani
Lehtinen, Tiina-Riikka Elisabeth
Kopakka, Henna Eliisa
Kotilainen, Reeta Mirjam
Kiljunen, Katri Susanna
Mellajärvi, Anita Johanna
Rautio, Ilse Kristiina

Restonomi (AMK), monimuotototeutus, Rovaniemi
Hantula, Eino Sakari
Mölläri, Keijo Juhana
Lähteenmäki, Silja Kumari
Lukkarila, Mia Susanna Katariina
Tulppo, Minna Katariina
Korpi, Inka Pauliina
Ulkuniemi, Jenna Marika
Pekkala, Ira-Erika Eveliina
Niskanen, Henna Kristiina
Wiens, Johanna Josefina
Ylänen, Anni-Mari Kaarina
Kerttula, Henna Johanna
Valtanen, Tanja Marianne
Rahkonen, Marjo Anne Kristiina
Halonen, Siiri Annikki
Mykkälä, Anna Emilia Karoliina
Särkelä, Jenni Emilia
Granat, Hanna-Mari
Korpi, Saana Marianne
Kakko, Marjo Hannele
Naisniemi, Jasmin Aija Emilia
Rosberg, Jenny Amanda Christina
Ervasti, Netta Josefiina
Kanniala, Iiris Kaarina
Koistinen, Laura Maria
Averina, Anastasia
Harri, Kati Marjukka
Valta, Kaisa Susanna
Karasti, Suvi Eveliina
Jauhiainen, Sara Johanna
Aikioniemi, Sara Katariina
Baas, Satu-Heli
Salonen, Jenny Katariina
Luoma, Titta Marika
Karakko, Lotta Julia
Logje, Pia Katrina Frederica
Kuteinikova, Irina

Sairaanhoitaja (AMK), päiväkoulutus, Rovaniemi
Hyvönen, Elina Mirjami
Koponen, Antti-Jussi
Myyryläinen, Emma Sofia
Nuorala, Josefiina Lyydia
Peteri, Anna Pauliina
Kaisanlahti, Anne Maria
Särkiniva, Anu Anja Susanna
Uusi-Illikainen, Vuokko Mirja Pauliina
Marjala, Meri Susanna
Heiskanen, Anna-Beata Katariina
Salmi, Roosa Emilia
Huttunen, Joonatan Rasmus Miihkali
Halonen, Miika Johannes
Lampela, Antti Tapani
Hiltunen, Marika Leea Elina
Ylitalo, Veikka Hannes Elmeri
Jussila, Senni Esteri
Ollila, Salla Maaria
Modig, Jenni Janita
Kaarlejärvi, Jaakko Sakari
Nikka, Hanna Emilia
Lohela, Ella Katariina
Hyttinen, Heidi Sofia Kristiina
Helenius, Maiju-Emilia
Vaarala, Katri Emilia
Kolunen, Reija Kaarina
Jussila, Pauli Eino Aukusti
Pantsar, Karoliina Iida Maria
Kurikkala, Sonja Emilia
Viippola, Liisa Maria
Pernu, Kaisu Maarit Katariina
Vaara, Aimo Kristian
Hannukkala, Esko Pellervo

Sairaanhoitaja (AMK), päiväkoulutus, Kemi
Jokela, Jenna Eila Kaarina
Repola, Samuli Jami Aleksi
Kurttila, Eerika Eila Emilia
Mäkelä, Annina Iida Maria
Kurunlahti, Anna-Leena Pauliina
Hildén, Milla-Maria Johanna
Ylitalo, Antti Tapani
Paavilainen, Teemu Juhani
Hiltunen, Elina Katariina
Hämeenniemi, Marianne Tuulikki
Kaappola, Annika Susanna
Seppänen, Roosa Emilia
Pulska, Niina Helena Karoliina
Heikura, Kristiina Helmi Maria
Ollila, Kristiina Hannele
Sunnari, Meerit Karoliina
Salonen, Jaakko Valtteri
Hekkala, Saara Sofia
Ruonavaara, Heidi Johanna
Heikkilä, Olli-Mikko
Turpeinen, Anni Marjaana
Kylmämaa, Toni Kristian
Kreivi, Janita Alexandra

Terveydenhoitaja (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
Kilpeläinen, Lauriina Hannele
Kallatsa, Suvi Tuulia
Pasanen, Aino Elisabet
Ruuhonen, Venla Matilda
Kettula, Paula Benitta
Tahkola, Pilvi Tuulikki
Mukari, Aino-Elina
Riskilä, Silja Susanna
Junttila, Suvi Jasmin
Sääskilahti, Satu-Maaret
Partanen, Selina Maria
Hyytinen, Aletta Iisa Aurora
Kuukasjärvi, Iida Auroora
Härkönen, Hilla-Maija Elina
Määttä, Annemari Erika
Huovinen, Rosa-Liisa
Hiltunen, Auli Irja Kaarina
Hoikka, Petra Anette Emilia
Suonnansalo, Krista Johanna

Terveydenhoitaja (AMK), päivätoteutus, Kemi
Rytky, Elina Anneli
Taipale, Emma Hanna Elina
Hietikko, Aino-Kaisa Kanerva
Mustajärvi, Hanna Maria
Rantamaa, Jasemin Teresa
Toratti, Henna Elisa
Nousiainen, Saija Emma-Jennika
Hyvönen, Enni Anneli
Syrjä, Anita
Tunturi, Tuulia Irene
Riikola, Sara Maria
Rautiainen, Janne Evert
Hurtig, Anni-Tuuli
Miettunen, Roosa Julia Jasmine
Paakkari, Elina Anneli
Koivuniemi, Tanja Tuulia

Fysioterapeutti (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
N'kansi, Jean Philippe Markus
Kuulasmaa, Lotta Jasmiini
Järvinen, Jenna Johanna
Nurmi, Janniina Sofia
Piipponen, Antti Eemeli
Vesterlund, Tuomas Elmeri
Kuha, Markus Matti Juhani
Kultalahti, Paula Karoliina
Peteri, Valtteri Veikka Juhani
Uusipaavalniemi, Heini Maarit
Hulkko, Kaisla Orvokki
Martimo, Hanna-Riikka
Pahkala, Laura Josefiina
Haverinen, Satu Maarit
Häyrynen, Miisa Selina
Reipas, Kati Vilhelmiina
Kangas, Emmi Hannele
Ahosola, Taija Johanna
Jussila, Eemeli Juhani
Leppämäki, Katja Maria
Ruokanen, Mikko Tapani Johannes
Reipas, Sara Adalmiina
Ylitolva, Roosa-Emilia Anniina
Vuorio, Anni Margit
Hepo-oja, Tiina Mia Johanna
Vähänikkilä, Matti Johannes
Hohti, Angelina Julia Amanda
Kyllönen, Juulia Anna Emilia
Karila, Niklas Valtteri
Pynnönen, Jesse Oskari
Tuohino, Tuukka Arvo Johannes
Aarnio, Aino Ilona
Mattila, Jasmin Veera Tuulia
Mattanen, Elisa Maarit
Lantinen, Jaana Eerika Elisabeth
Ålander, Arttu Ilmari
Kotajärvi, Jouko Olavi

Liikunnanohjaaja (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
Ollikainen, Nea Kristina
Pietikäinen, Rosa Maria
Kirsilä, Jiri Juuso Jeremias
Suomala, Vilma Helena
Kujala, Heidi Maria
Uusikartano, Niina Maaria Elisabet
Kusmin, Natalia Juliana
Anttila, Anna-Kaisa Wilhelmiina
Korhonen, Laura Maria
Partanen, Mikko Tapani
Kauppila, Anni Eveliina
Salmi, Xin Tuulia
Pietilä, Juho Olli-Aleksi
Kangas, Roosa Mari
Latikka, Antti Antero
Valtiala, Antti Johannes
Rauhala, Reetta Emilia
Tenhunen, Miika Juhani
Lehto, Miikka Antero
Tapio, Joonas Tapani
Juvonen, Arhi Topias
Mäkelä, Tiia Erika
Alakärppä, Elisa Inkeri
Haverinen, Petrus Ismael
Heikkinen, Iina Anni Emilia
Putkinen, Eetu Tapani
Toivonen, Antti Jussi Petteri
Ikonen, Nea Jenny Juliaana
Finska-Bezerra, Marjut Elsa Maria
Hautamäki, Sara Sofia
Paajanen, Samu Mikko Matias
Vahe, Timo Samuli Kristian
Kuosmanen, Etna Emilia
Turunen, Tuomas Niko Olavi
Pajunen, Pyry Mikko Olavi
Törmänen, Heidi Hannele
Nordström, Noora Karoliina
Sissala, Markus Henrik
Taipale, Mina Iida Elviira

Sosionomi (AMK), päivätoteutus, Kemi
Koponen, Riikka Liisa
Juoperi, Sanna Marianne
Petäsnoro, Katri Riikka Johanna
Kahlos, Jenni Jutta Carita
Tervo, Sanna-Mari Elina
Hautala, Joona Matti Johannes
Hesselgren, Emma Susanna
Huttunen, Saara Maria
Juhola, Jenni Eveliina
Pekkonen, Jasmin Alexandra
Happonen, Anniina Emilia
Huovinen, Henna Karoliina
Korhonen, Viivi Ottiilia
Salmi, Henri-Oskari
Mustonen, Saara Aino Marketta
Pakonen, Heli Susanna
Hettula, Henni Katariina
Hamarinaho, Iina Amanda Marjatta
Pohjanen, Henna Katariina
Anttalainen, Netta Marietta
Kuopusjärvi, Tiia Katariina
Pulkkinen, Ville Olavi
Härkönen, Katja Orvokki
Karjalainen, Marjut Karoliina
Kaukonen, Elina Orvokki
Haataja, Julia Elina Kaarina
Pohjola, Janina Maria
Haataja, Mika Ari Matti

Sosionomi (AMK), monimuotototeutus, Kemi
Anttila, Marja Johanna
Petäjäjärvi, Jani Antero
Pernu, Maija Katariina
Jussila, Sanna Maria
Hokkanen, Anu Pauliina
Ahola, Eija Liisa Marjatta
Laaja, Annina Laura Heleena
Metsävainio, Jenny Linnea Katariina
Järvenoja, Mikko Esa Tapio
Sinkkonen, Maija Annukka
Pennanen, Susanna Saana Tuulikki
Tuominen, Katja Tanja Kristiina
Olsen, Laura Maria Sylvia
Lempinen, Karoliina Rosa Karin
Alaluusua, Anne-Mari Isabella
Laihola-Baas, Sanna Kaisa Tuulikki
Hirsikangas, Kaisa Leena Karoliina
Juntunen, Minttu Kirsikka Kastehelmi
Karjalainen, Titta Eerika
Kontio, Kristiina Anne-Maria
Rauma, Riikka Kirsikka
Törmänen, Henri Juhani
Naasko, Anne Susanna
Nyländen, Saila Marika
Marjakaarto, Mari Johanna
Takalokastari, Annika Marjoriia
Olsbo, Antti Kristian
Felipe, Sini Terhi Emilia

Geronomi (AMK), monimuotototeutus, Kemi
Sjögren, Netta-Maaria Karintytär
Pettersson, Henna Anniina
Vesala, Riitta Johanna
Pallari, Laura Elina
Kallunki, Henna-Kaisa
Ojalehto, Elina Karoliina
Pietilä, Piia Kristiina
Partanen, Heidi Johanna
Matinlompolo, Riitta-Liisa
Heikkinen, Riikka Kaarina
Pudas-Peurasaari, Tiina Tuulikki
Ruottu, Krista Hanna Pauliina
Ojala, Auli Johanna
Fisk, Hanna Elina
Sipola, Marja Leena

Tradenomi (AMK) liiketalous, päivätoteutus, Rovaniemi
Inget, Esa Heikki Antero
Kallio, Juhana Eerikki
Kuusela, Joonas Aleksi
Sorvari, Janne Juhani
Noponen, Sarianne Marika
Kainulainen, Veikko Juhani
Tyni, Julia Janika Hannele
Roivainen, Joonas Antero
Imponen, Jenni Emilia Suvikki
Ranta, Antti Artturi
Heikkilä, Anu Maarit
Rainio, Olli Aulis
Vornanen, Milja Aliisa
Suutari, Mirka Maarit
Mäkelä, Eero Aleksi Johannes
Erkkonen, Joonas Valtteri
Meltaus, Tuukka Ari-Matti
Tuisku, Anni Eeva Kerttu
Varanka, Arttu Eemeli
Häätylä, Niko Arvid Benjamin
Suorsa, Katriina Hannele
Suominen, Jere Benjam Helmeri
Valjus, Nina Inkeri
Juntunen, Wille Sakari Wilhelm
Kaakkuriniemi, Essi Hilma Sofia
Kiistala, Marko Esaias
Hult, Carolina Janine
Pyhäjärvi, Lauri Benjam
Kankaanpää, Antti-Heikki Matias
Saariniemi, Heidi Johanna
Särkelä, Ulla-Aliina Marjatta
Poikajärvi, Maria Linda Kristiina
Lehtinen, Yusufa Anton Aulis
Harri, Neea Tuulia Tuomaantytär
Hyvönen, Mikko Veikko Johannes
Onkamo, Nea Mariina
Virtanen, Miika Kristian
Määttä, Emmi Helena
Ruokanen, Kimmo Unto Aleksanteri
Lilleberg, Lauri Juhani
Saarelainen, Henry Asko Aleksi
Saarinen, Heikki Kalevi
Nikula, Sami Janne Petteri
Heikkinen, Tatu Valtteri
Väliaho, Heikki Valentin
Ojakangas, Jari Antti
Pikkupirtti, Mikael Kare Tapani
Lyytinen, Jani Petteri
Leino, Krista Maria
Valvimo, Riia Anniina
Alanentalo, Linda Amalia
Sulkala, Miikka Pyry Petteri

Tradenomi (AMK) liiketalous, päivätoteutus, Tornio
Lumpus, Laura Elina
Vuorinen, Tony Tapani
Hartikainen, Karoliina Elisabeth
Maunu, Sara Marjaana
Vallo, Niko Mikael
Hannila, Eveliina Anna Maria
Kiviniemi, Markus Mikael
Sarkkinen, Joona Harri Mikael
Kajava, Aleksi Oskari
Perkiömäki, Jenni Johanna
Huttunen, Mira Johanna
Luttunen, Janita Pauliina
Pallas, Milena Sofia
Kangas, Neea Johanna
Laihola, Niko Tapio
Tauriainen, Teija Maritta
Kinnunen, Sara Tuulia
Järvinen, Aleksi Paavo Einari
Pohto, Saara Karoliina
Alatalo, Janne Juhani
Herajärvi, Jenni Karoliina

Tradenomi (AMK) tietojenkäsittely, päiväkoulutus, Tornio

Anttila, Henriikka Sisko Hannele
Puumala, Ari Matias
Partanen, Roope Jalmari
Murtomäki, Riku Kalervo
Heikkilä, Juuso Olavi
Tarkkonen, Joonas Mikko Ilmari
Helama, Aleksi Joakim
Tammela, Rami Aleksi
Morko, Juha Petri
Uistola, Aki Aleksi
Ruokojärvi, Jan-Hugo
Lakela, Tuomas Jarkko Tapani
Aho, Otto August
Erkkilä, Jere Jaakko Juhani
Laaksoharju, Mikko Samuel
Solja, Tommi Juhani
al-Helo, Murtada Diaa
Ylisirniö, Tomi Mikael

Kuvataiteilija (AMK), päivätoteutus, Tornio
Makkonen, Maria Katriina
Mäkivuoti, Tiina Tellervo
Inkiläinen, Samuel Kauko Viljami
Björkqvist, Hanna Eveliina
Lehto, Sonja Karoliina
Piltonen, Juha Lauri Antero
Saransalmi, Laura-Marja Kanerva
Rautiainen, Tuomas Matti Jalmari
Erkinantti, Eija Jessika
Leppäaho, Mikko Julius Petteri
Korpela, Erika Marianne
Inkerö, Malla Kamilla
Toivanen, Karoliina Jenna Maria
Perälä, Noora Sofia
Kangas, Kati Marika
Kannosto, Henna-Sofia Eliisa

Metsätalousinsinööri (AMK), monimuotokoulutus, Rovaniemi
Alaluusua, Matias Aleksanteri
Ylikangas, Hanna-Mari
Karppinen, Jarno Antero
Lohi, Arto Mikael
Peltokorpi, Pasi Markus
Bomström, Minna Kaarina
Davidila, Essi Pauliina
Tiirola, Hannu Matias
Paajanen, Matti Yrjänä
Väisänen, Sini Krista
Holsti, Mikael Otto Aleksi
Halvari, Laura Emilia

Metsätalousinsinööri (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
Manninen, Heikki Johannes
Auno, Mari Johanna
Ruuskanen, Jarkko Juhani
Mattila, Sampo Ilmari
Turpeenniemi, Jonna Susanna
Lohi, Juho Topias
Kariniemi, Aaro Elmeri
Petäjäjärvi, Maarit Anneli
Kemppanen, Tuomas
Tuomaala, Lauri Juhana
Nikunlassi, Jere Eemil
Kantola, Pasi Johannes
Izadi, Oscar
Matilainen, Esa Arvo Veikko
Juntunen, Lauri Johannes
Parhiala, Matti-Pekka
Raitala, Aleksanteri
Nygård, Jami Mikael
Härmä, Tapio Petteri
Nuortimo, Tiina Annika
Myllykoski, Valtteri Juho Matias
Isokääntä, Tommi Samuli
Koskela, Ville Aarre Johannes
Säynäjäkangas, Nico Sebastian
Paaso, Laura Elina
Paakkari, Anna-Kaisa
Ojanperä, Sisko Marjaana Aleksandra
Jaatinen, Iikka Pekka Petteri

Agrologi (AMK), päivätoteutus, Rovaniemi
Pätsi, Antti Juho
Ronkainen, Mari Talvikki
Marjomaa, Sanna Oona Marika
Väinämö, Meri Veera Pirita
Orti, Iida Elisa Henriikka
Karjalainen, Laura Anniina
Piisilä, Inka-Maaret Kristiina
Virta, Maria Aune Karoliina
Oja, Ilkka Mikko Petteri
Tyni, Jenni Iida Emilia

Insinööri (AMK) konetekniikka, monimuotototeutus, Kemi
Mertala, Panu Markus
Roivainen, Maria Tuulikki
Vänttilä, Arto Tapani
Kuivalainen, Samuli Sebastian
Huttu, Jaakko Aleksanteri
Haverinen, Markku Toivo Tapani
Mehtälä, Tuomas Niilo Oskari
Salo, Marika Johanna
Pohjanen, Henri Pekka
Lehtilahti, Marita Hannele
Bimberg, Pasi Antero
Haapapuro, Ville-Veikko

Insinööri (AMK) konetekniikka, päivätoteutus, Kemi
Huhta, Markus Mikael
Leskinen, Oskari Daniel
Suopajärvi, Jussi Antero
Isokangas, Niklas Aleksanteri
Mokko, Anssi Juhani
Koskela, Esa Juhani
Peltola, Tero Tapio
Pruikkonen, Simon Juha Johannes
Vakkala, Jere Aleksi Matias
Kunnari, Janne Eemeli
Palokangas, Veera Hilja Maria
Teppola, Jere Joel Juhani

Insinööri (AMK) sähkö- ja automaatiotekniikka, monimuotototeutus, Kemi
Laurila, Joonas Christian
Koponen, Janne Antero
Keränen, Perttu Heikki Emil
Hämäläinen, Jani Juhani
Liste, Mika Eemeli
Juka, Vesa Pekka Tapio
Riski, Anssi Kaarlo Aleksi
Kämäräinen, Jarkko Tapani
Timonen, Jari Juhani
Salmela, Jari Jukka Petteri
Puumalainen, Pasi Juhani
Kolodyazhny, Igor
Leppioja, Nikolai
Karvonen, Marko Matias

Insinööri (AMK) sähkö- ja automaatiotekniikka, päivätoteutus, Kemi
Hirvonen, Erkki Matias
Österman, Sami Ilmari
Hast, Alex Christian
Sadinmaa, Juho Antero
Kuusela, Joonas Veikko Juhani
Ravelin, Tino Kristian
Matilainen, Juha Tapio
Mustajärvi, Samuel Valtteri
Paananen, Kimmo Johannes
Visuri, Markus Antero
Kytölahti, Taneli Mikael Eemeli
Tennivaara, Jarno Christian
Mustonen, Pyry Pietari
Nikula, Juuso Vili Verneri
Keränen, Aleksi Pekko Antero
Eksymä, Timo Mikael
Harila, Joonas Valtteri
Lang, Jan Oscar
Heikkinen, Atte Eemeli

Insinööri (AMK) maanmittaustekniikka, monimuotototeutus, Rovaniemi
Järvinen, Juha Matias
Posio, Toni Antero
Tolonen, Maija Elina
Paananen, Markus Andreas
Tonteri, Matti Jeremias
Kamaja, Ville Matti
Pulkkinen, Ahti Arvid
Huovinen, Jenni Jasmiina
Kokkonen, Mari Mirjami
Ylitervo, Sami Kristian
Väyrynen, Minna Helena
Kokkonen, Petri Viljo Taavetti
Salonen, Manu Tommi Kalevi
Asuinmaa, Antti Tapio
Puumalainen, Miikka Matias
Sinervo, Jussi Mikael
Ojansivu, Antti Veikko
Arpiainen, Eija Inkeri
Juntunen, Miikka Ilari
Saraste, Olli-Pekka

Insinööri (AMK) maanmittaustekniikka, päivätoteutus, Rovaniemi
Vihavainen, Tanja Annukka
Korhonen, Liisa Kristiina
Hernesniemi, Juhani Aleksanteri
Koirikivi, Anssi Juho Aleksi
Härkönen, Tuomas Aleksi
Koskinen, Lauri Vilpertti
Peltola, Anni Elina
Pietilä, Toni Juhani
Taskinen, Joona Aleksander
Pyhäjärvi, Santeri Jouko Sakari
Leppäniemi, Janne Reima Antero
Pöykkö, Veikko Juhani
Enkkelä, Nuutti Eemeli
Korhonen, Matti Henrik

Insinööri (AMK) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka, monimuotototeutus, Rovaniemi
Niemi, Lasse Juhani
Salmi, Juha Tapani
Koivuniemi, Aapo Konsta Taneli
Oikarinen, Pasi Jouko Juhani
Viitavaara, Saija Helinä
Hopponen, Tomi Juhani
Rantajärvi, Henri Johannes
Holopainen, Eetu Sakari
Riekki, Antti Petteri
Juven, Toni Mikael
Palomaa, Juha Matti Benjam
Koivukangas, Marko Kristian
Ahlgren, Laura Maaret Pauliina
Kumpulainen, Ossi Tapio
Vikki, Jaakko Olavi
Kierivaara, Miikka Matias
Illikainen, Mikael
Putaansuu, Matti Joonas Mikael

Insinööri (AMK) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka, päivätoteutus, Rovaniemi
Pulju, Kalle Juhani
Huilaja, Veera Marjatta
Hiltunen, Aleksi Matias
Jatkola, Janina Marjut Sofia
Ojaniemi, Sami Eemeli
Kiuru, Samuli Kristian
Kauppinen, Kimmo Markus Tapani
Kostamo, Julia Katariina
Konttaniemi, Olli-Pekka
Hiltunen, Anssi Juhani
Kruglov, Nikita
Sammalkangas, Jiri Henrik
Uusitalo, Pauli Alvar
Palolahti, Aleksi Patrik
Suomalainen, Jan Mikael
Katilainen, Jukka-Pekka Kristian
Ollila, Jani Otto Mikael
Perkkiö, Joose Yrjö Olavi
Vaara, Juha Aleksi
Keränen, Eelis Valtteri
Jokinen, Jarmo Kalevi
Ylisaukko-oja, Teemu Olavi
Puttonen, Markus Samuel
Kronqvist, Pilvi Marleena
Koivukangas, Topias Antero
Puranen, Tuomas Vilhelm
Pekkala, Roope-Rudolf
Hartikainen, Jenny-Sofia
Takkula, Aino Mirjam
Kaakkurivaara, Lauri Mikael
Lackman, Nico Eerik Sebastian
Pekuri, Sami Sihveri
Alapuranen, Väinö Eerik
Hemmilä, Arttu Matias
Vihervirta, Eero Antero
Aro, Juha Matti Olavi
Majava, Teppo Mikael
Näkkälä, Jouna Salomon

Insinööri (AMK) tieto- ja viestintätekniikka, monimuotototeutus, Kemi
Hautamäki, Tuomas Antero
Vitsaniemi, Jani Petteri
Ylitalo, Aleksi Anton Tapani
Särkelä, Tomi Esa-Mikael
Lantto, Juhani Henrik Johannes
Pietilä, Ville-Pekka Aleksanteri
Hetta, Jouni Olavi
Meskanen, Mikko Markus
Salmi, Sara Anna Heleena
Dutton, Geoffrey Arthur
Soikkeli, Rolle-Severi

Insinööri (AMK) tieto- ja viestintätekniikka, päivätoteutus, Rovaniemi
Fräki, Toni Benjam
Halonen, Sari Maarit Johanna
Laurila, Markus Kristian
Marjala, Tuomas Tapani
Luukkonen, Timka Tapio
Markkanen, Olli Juhani
Pehkonen, Matti Esa Juhani
Forest, Jessé Gabriel Joseph
Kuusijärvi, Teemu Matias
Tuomas, Sami Eero Petteri
Nazhad, Aram
Mehtälä, Antti Mikael
Salo, Teemu Kalevi
Waaramaa, Hanna Josefina
Rinas, Ivan Pavlovich
Tepsa, Pauli Otto Albert
Kolistaja, Ville Vesa Petteri
Lehtomaa, Hannes Eemeli
Erola, Toni Kristian
Pätsi, Tuomas Petteri
Paldán, Helmi Eveliina
Hietajärvi, Sami Jukka Aleksi
Karjalainen, Vesa Aatos
Järvelä, Sampo Matias Antero
Särkisaari, Tomi Petri
Kananen, Mikael Markku Aleksi
Skantsi, Janne Mikael
Hölttä, Samuli Johannes



_DSC8749.jpg



Verkkopalvelumme käyttää evästeitä, lue lisää. Jatkamalla sivuston selailua hyväksyt evästeiden käytön. [Hyväksyn ehdot]
OK